Gąsiewska została brutalnie zaatakowana! Puściły jej nerwy

Udostępnij:

Niewiele jest w Polsce młodych gwiazd tak podziwianych jak młoda Wiktoria Gąsiewska, która gra m.in. w serialach TVP2 „Rodzinka pl” i „Barwy szczęścia”. Jednak nie oznacza to, że nie dosięga jej krytyka, bowiem w dzisiejszych czasach nikt, nawet piękna Wiktoria Gąsiewska, nie jest od niej wolny. Aktorka przekonała się o tym za sprawą najnowszego wpisu w serwisie Instagram, w którym reklamowała pewien produkt. Gąsiewska (Rodzinka pl, TVP) doznała krytyki nawet większej niż jak wtedy gdy pokazywała się prawie nago, czy w tej trudnej sytuacji pomoże jej Zdrójkowski?

Jak wiemy, dochody z reklamy to ważny punkt w budżecie celebrytów, dlatego łapią oni każdą okazję, by nieco zarobić. Szczególnie dobrym narzędziem jest tutaj Instagram, bowiem jest on idealny do docierania do fanów danej gwiazdy.

Czytaj też: Kurdej Szatan zniszczona w sieci! Ludzie nie mieli dla niej litości

Jednak jak z każdym narzędziem i z Instagramem trzeba uważać, bo jest to broń obosieczna. Przekonała się o tym Wiktoria Gąsiewska, którą dosięgła krytyka związana z wiarygodnością publikowanych przez siebie reklam. Aktorka seriali TVP2 „Rodzinka pl” i „Barwy szczęścia” zareklamowała ostatnio laptopa pewnej znanej firmy, czym ściągnęła na siebie śmiech części komentujących jej post na portalu Instagram.

Wiktoria Gąsiewska (Rodzinka pl) znalazła swojego krytyka

Gąsiewska (Rodzinka pl, TVP) doznała krytyki nawet większej niż jak wtedy gdy pokazywała się prawie nago, czy w tej trudnej sytuacji pomoże jej Zdrójkowski?
Gąsiewska (Rodzinka pl, TVP) doznała krytyki nawet większej niż jak wtedy gdy pokazywała się prawie nago, czy w tej trudnej sytuacji pomoże jej Zdrójkowski?

Poszło o to, że któryś z fanów dopatrzył się u niej wcześniej sprzętów elektronicznych marki Apple, podczas gdy gwiazda reklamuje teraz komputer HP. Krytyka, jakiej doświadczyła Wiktoria Gąsiewska związana była z tym, że jako użytkowniczka MacBooka jest ona niewiarygodna reklamując komputer z systemem Windows, ale naszym zdaniem jest to zwykłe czepialstwo.

Czytaj też: Wieniawa idzie drogą Kurdej Szatan? To może być jej koniec w TVP!

Na szczęście sama zainteresowana szybko odparowała zarzuty, wyjaśniając, że nigdy nie korzystała z komputera firmy Apple, ale posiada telefon IPhone. Oświadczyła, że od zawsze korzysta z systemu Microsoft i nie zamierza zmieniać go na inny. Później nastąpiło coś, czego rzadko jesteśmy świadkami w Internecie, bowiem w przypływie kurtuazji, internauta, który oskarżył Gąsiewską wcześniej o niewiarygodność przeprosił ją. Da się? Da się!

źródło: Instagram

POLECAMY:

Paździoch znika z serialu “Świat według Kiepskich”? To oznacza jedno 
Szokujące wyznanie matki Przybylskiej! Mrozi krew w żyłach…
Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec
Mucha prawie nago! Po raz kolejny… Serce staje
Gąsiewska zupełnie nago! To zdjęcie już krąży w sieci (foto)
Co z jej ciążą?! Joanna Krupa oszukała wszystkich. Zdjęcie szokuje

loading...
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *