Kurdej Szatan poniżona publicznie! Widzowie zmieszali ją z błotem

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan (była prowadząca The Voice of Poland) jest jedną z tych gwiazd, którą krytyka spotyka najrzadziej, bo uważana jest za jedną z najsympatyczniejszych polskich celebrytek. Jednak i ona od czasu do czasu naraża się na niepochlebne uwagi, szczególnie jeśli zrobi coś, co nie pasuje do jej wizerunku. Tak właśnie stało się ostatnio na jej profilu prowadzonym w serwisie Instagram, gdzie gwiazda serialu „M jak miłość” i show telewizji Polsat „Taniec z gwiazdami” zachęcała swoich fanów do wzięcia udziału w charytatywnej sprzedaży odzieży.

Czytaj też: Wojewódzki i Mucha na wakacjach?! Król TVN komentuje

Basia Kurdej Szatan chyba zupełnie się nie spodziewała, w jaka stronę powędruje krytyka pod jej ostatnim zdjęciem wrzuconym na Instagram. Internauci jak zwykle dali popis niedelikatności. Zdjęcie to ma na celu reklamowanie aplikacji, za pomocą której można pozbywać się starych ubrań i przekazywać zyski na cele charytatywne. Na fotografii widzimy aktorkę serialu „M jak miłość” pozującą w bluzie z kapturem, ale tym razem nie o strój poszło fanom gwiazdy show telewizji Polsat „Taniec z gwiazdami”.

Na Basię Kurdej Szatan, była prowadzącą “The Voice of Poland” spadła niezasłużona krytyka

Kurdej Szatan skrytykowana za zdjęcie (Instagram). Co zrobiła gwiazda "M jak miłość" i show TV Polsat "Taniec z gwiazdami" i The Voice of Poland?
Kurdej Szatan skrytykowana za zdjęcie (Instagram). Co zrobiła gwiazda “M jak miłość” i show TV Polsat “Taniec z gwiazdami” i The Voice of Poland?

Krytyka, jaką ściągnęła na siebie Barbara Kurdej Szatan związana była z jej twarzą, bowiem do widać na zdjęciu, że ma na sobie mocny makijaż. Dodatkowo, jej twarzy nie zdobi uśmiech, do którego przyzwyczaiła swoich fanów. To wystarczyło, by Instagram rozpalił się od komentarzy krytykujących jej wygląd. Zaczęto jej wytykać, że makijaż, a szczególnie szminka, postarza gwiazdę o 10 lat. Zwrócono też uwagę, że bez uśmiechu na twarzy nie wygląda już tak świetnie, jak zawsze.

Czytaj też: Anna Wendzikowska w bardzo skąpym bikini. Odsłoniła wszystko!

Jak widać, niewiele trzeba, by odciągnąć internautów od sedna sprawy, jakim była akcja charytatywna. Wystarczy, że ich ulubiona gwiazda nie wygląda tak, jak ich zdaniem powinna, i awantura gotowa.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Paździoch znika z serialu “Świat według Kiepskich”? To oznacza jedno 
Szokujące wyznanie matki Przybylskiej! Mrozi krew w żyłach…
Kotys udzielił wstrząsającego wywiadu. To koniec
Mucha prawie nago! Po raz kolejny… Serce staje
Gąsiewska zupełnie nago! To zdjęcie już krąży w sieci (foto)
Co z jej ciążą?! Joanna Krupa oszukała wszystkich. Zdjęcie szokuje

loading...
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *