Margaret przerywa milczenie, co na to Szpak? Cała prawda o The Voice of Poland

Udostępnij:

Wczoraj pisaliśmy o konflikcie jaki narósł między jurorami programu TVP „The Voice of Poland”. Michał Szpak i Margaret nie mogą się dogadać, wina miała leżeć po stronie Szpaka, który sprawiał, że wokalistka i Kamil Bednarek jako debiutanci czuli się bardzo niepewnie. Dzisiaj piosenkarka postanowiła wyjaśnić sytuację i wypowiedziała się na temat jej kłótni z Michałem. Zobacz ją i innych trenerów na portalu Instagram.

Dla Michała Szpaka jest to już kolejny raz w roli jurora hitowego programu TVP „The Voice of Poland”, doświadczeni są także Baron i Tomson. Jednak Kamil Bednarek oraz Margaret to debiutanci, wczoraj pisaliśmy, że Michał Szpak wytyka to nowym trenerom. Dlatego atmosfera między nim, a Margaret miała być bardzo napięta.

CZYTAJ TEŻ: Awantura w The Voice of Poland. Jurorzy rzucili się sobie do gardeł. Wszystko przez…

Michał Szpak jest raczej powściągliwy w komentowaniu sytuacji w programie nie chcąc zdradzać za dużo widzom. Na komentarz w końcu zdecydowała się Margaret, która postanowiła wyjaśnić, całą sytuację między nią, a Michałem Szpakiem. Młoda wokalistka zarzeka się, że wszystkie plotki o konflikcie są nieprawdziwe, a między nią i Szpakiem wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Margaret i Szpak: Wokalistka wypowiada się na temat konfliktu

Szpak i Margaret: kłótnia w The Voice of Poland (TVP), zamieszany także Kamil Bednarek, jurorzy nie mogą się dogadać, zobacz na portalu Instagram.
Szpak i Margaret: kłótnia w The Voice of Poland (TVP), zamieszany także Kamil Bednarek, jurorzy nie mogą się dogadać, zobacz na portalu Instagram.

„To oczywiście nieprawda. Tak naprawdę na planie „Voice” z Michałem bardziej się polubiliśmy niż znienawidziliśmy. Było przezabawnie. Boję się tego oglądać, chyba tego nie zrobię. Jestem przerażona, bo my się tak świetnie bawiliśmy, może nawet za bardzo”. Komentuje artystka

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paweł Kukiz szokuje. Oto co na prawdę myśli o JOW-ach (wideo)

Michał Szpak i Margaret. Konflikt to nieprawda.

Margaret pokusiła się także o komentarz odnośnie uczestników programu. Twierdzi, że w jej drużynie może znajdować się przyszły zwycięzca serii, ma nawet dwóch kandydatów, których na to stać. Program będzie miał premierę na antenie Telewizji Polskiej już za kilka tygodni i wtedy będziemy mogli się przekonać ile prawdy jest w twierdzeniach piosenkarki.

„Mam materiał na jednego finalistę. Myślę, że osobowości w mojej grupie, takich które zaistnieją, jest na pewno więcej niż dwie.”

źródło: Pikio.pl

To Cię również może zainteresować:

Wieniawa pokazała więcej niż zwykle! Co za ciało
Anna Mucha znowu to zrobiła! Tak kusząco jeszcze nie było
Anna z “Rolnik szuka żony” przeszła odmianę! Nie uwierzysz jak wygląda
Wiśniewski ujawnił prawdę o swoim dzieciństwie! Przeszedł przez piekło
Marta Manowska szokuje! Jej słowa o Sewerynie zszokowały widzów

Szpak i Margaret: kłótnia w The Voice of Poland (TVP), zamieszany także Kamil Bednarek, jurorzy nie mogą się dogadać, zobacz na portalu Instagram.

loading...
, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *