Paździoch znika z serialu “Świat według Kiepskich”? To oznacza jedno

Udostępnij:

Świat według Kiepskich od wielu lat gości na antenie telewizji Polsat. Jedną z postaci jest Marian Paździoch, w którego wcielił się aktor Ryszard Kotys, jednakże od dłuższego czasu trawi go choroba. Od blisko dwóch lat w mediach krążą pogłoski o jego odejściu. Teraz do serialu ma dołączyć nowa postać, syn Paździocha.

Aktor z tego względu zmuszony był odnieść się do niepokojących informacji. Niestety to co powiedział nie brzmiało zbyt dobrze. Oznajmił, że będzie grał w serialu tak długo, na ile pozwoli mu zdrowie. Stan Ryszarda Kotysa nie jest najlepszy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Doda miała wypadek! Nagle spadła w dół

W jednym z wywiadów wspomniał, że czuje się bardzo źle i zaczyna zauważać u siebie oznaki demencji. Opisał wtedy wszystkie dolegliwości z jakimi musi się borykać. Bardzo dzielnie wspiera go jego żona, natomiast wszyscy mamy świadomość tego, że prędzej czy później Marian Paździoch zniknie z ekranów.

Mimo tego, że sam Kotys zdementował plotki o swoim odejściu, producenci serialu zdecydowali się na pewien krok, który dla wielu dociekliwych fanów popularnego sitcomu oznacza jedno: Marian Paździoch zniknie z anteny.

Choroba wygrywa – Czy Ryszard Kotys zniknie z serialu Świat według Kiepskich?

Ryszard Kotys i jego choroba (Świat według Kiepskich, Polsat), czyli Marian Paździoch, może odejść z serialu. Czy zastąpi go nowa postać, syn Paździocha?
Ryszard Kotys i jego choroba (Świat według Kiepskich, Polsat), czyli Marian Paździoch, może odejść z serialu. Czy zastąpi go nowa postać, syn Paździocha?

Chodzi o pomysł wprowadzenia do serialu „Świat według Kiepskich” postaci ma to być syn Mariana Paździocha. Od razu po wypłynięciu tej informacji, w sieci zaroiło się od spekulacji. Stali widzowie serialu twierdzą, że w ten sposób producenci szykują się na odejście Ryszarda Kotysa.

CZYTAJ TAKŻE: Cezary Żak jest krewnym legendy telewizji! Będziecie w szoku

W tej kwestii jednak wszyscy nabrali wody w usta. Pozostaje jedynie czekać na dalszy rozwój sytuacji. Mamy nadzieję, że Ryszard Kotys jeszcze długo będzie gościł na ekranach telewizorów jako Marian Paździoch na antenie telewizji Polsat. A postacie jak syn Paździocha będą po prostu świeżym dodatkiem do fabuły.

Bez niego to już nie będzie ta sama produkcja, dlatego pewnie tego samego zdania są tysiące ludzi którzy obserwują bacznie poczynania producentów serialu.

Życzymy dużo zdrowia i wytrwałości dla serialowego Mariana Paździocha!

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Magda Gessler przeszła metamorfozę. Ciężko ją poznać
Masakra! Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Będzie tego żałować
Michał Szpak przerwał milczenie! Powiedział całą prawdę o swojej matce
Obrzydliwa wpadka podczas kampanii znanej firmy! Wieniawa wrzuciła obleśne zdjęcie
Wiśniewski i była żona znowu razem?! Paulina poszła w odstawkę?
Edyta Herbuś pokazała się zupełnie nago! Piękne zdjęcia zrobiły furorę w sieci

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *