Kurdej Szatan puściły nerwy! Widzowie TzG są na nią wściekli

Udostępnij:

Za nami półfinał show telewizji Polsat „Taniec z gwiazdami”. Do finału przeszły dwie pary: Barbara Kurdej Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar. Z turniejem pożegnała się natomiast Sandra Kubicka i jej partner Wojtek Jeschke. Instagram gwiazdy serialu „M jak miłość” zalały gratulacje od fanów, ale nie brakło także głosów krytyki. Część fanów zarzuca Basi, że nie zasłużyła na finał, bowiem jest ona, według nich, faworyzowana przez Polsat.

Czytaj też: Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie

Para Kurdej Szatan – Jeschke wytańczyła sobie finał turnieju „Taniec z gwiazdami”, ale nie wszyscy fani się cieszą. Część osób obserwujących Instagram gwiazdy jest zdania, że Polsat ją faworyzował, bo jest gwiazdą stacji.

Barbara Kurdej Szatan i Jacek Jeschke wytańczyli sobie finał TzG

Barbara Kurdej Szatan i Jacek Jeschke w finale show "Taniec z gwiazdami" (Polsat) Część fanów obserwujacych Instagram gwiazdy "M jak miłość" jest zła.
Barbara Kurdej Szatan i Jacek Jeschke w finale show “Taniec z gwiazdami” (Polsat) Część fanów obserwujacych Instagram gwiazdy “M jak miłość” jest zła.

Zdaniem krytyków, w konkursie były osoby, które tańczyły lepiej i bardziej zasłużyły na finał niż gwiazda „M jak miłość”. Gorzkie słowa pod adresem Kurdej Szatan kierowane były szczególnie przez fanów Sandry Kubickiej, która ich zdaniem powinna była zająć jej miejsce.

Czytaj też: Gwiazdor Hollywood zawstydził Rosati! Nie wiedziała, co zrobić

Osoby te zdają się zapominać, że „Taniec z gwiazdami” rządzi się swoimi prawami i jest to nie tylko konkurs taneczny, ale także konkurs popularności, bowiem o tym kto odpadnie, a kto przejdzie dalej decydują głosy widzów. Krytycy mówiący, że od początku było wiadomo, że Barbara Kurdej Szatan i Jacek Jeschke dotrą do finału mają rację o tyle, że faktycznie popularność aktorki znanej m.in. z „M jak miłość” pomaga jej. Nie oznacza to jednak, że na finał nie zasłużyła, bowiem tańczy świetnie, co potwierdzają nie tylko opinie widzów, ale i wysokie noty, jakie para dostaje od jury.

źródło: Instagram

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Magda Gessler przeszła metamorfozę. Ciężko ją poznać
Masakra! Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Będzie tego żałować
Michał Szpak przerwał milczenie! Powiedział całą prawdę o swojej matce
Obrzydliwa wpadka podczas kampanii znanej firmy! Wieniawa wrzuciła obleśne zdjęcie
Wiśniewski i była żona znowu razem?! Paulina poszła w odstawkę?
Edyta Herbuś pokazała się zupełnie nago! Piękne zdjęcia zrobiły furorę w sieci

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *