Roksana Węgiel wyznaje prawdę o ciąży! „Mama mnie zabije!”

Udostępnij:

Będąc świeżo upieczoną celebrytką, popularna Roxie dopiero wchodzi w świat dramatów i skandali. 14 letnia zwyciężczyni „The Voice Kids” oraz konkursu „Eurowizja Junior 2018” jest jeszcze zbyt młoda, by przyciągać uwagę fanów czymś więcej, niż tylko nową fryzurą lub egzaminem z angielskiego. To duży problem w sytuacji, gdy popularność, a zarazem zarobki wielu gwiazd, uzależnione są od ciągłego podsycania zainteresowania publiczności. Oczywiście, Roxie ruszyła właśnie w pierwsza trasę koncertową po Polsce, ale raczej nie należy spodziewać się, że podczas niej dojdzie do jakichś większych ekscesów obyczajowych. Dlatego młoda artystka musi się ratować w inny, bardzo pomysłowy trzeba przyznać, sposób. Otóż Roksana Węgiel w wywiadzie zdradziła ostatnio rodzinną tajemnicę, którą jest ciąża jej mamy Edyty. W odróżnieniu od innych gwiazd, zrobiła to przy tym nie na forum serwisu Instagram, ale przed kamerami.

Zabieg podziałał, bo w tej chwili wszystkie media skupiają się na tym, jaką karę Roxie dostanie za wyjawienie tajemnicy publicznie. Zresztą sama Roksana Węgiel, której ciąża mamy spadła jak z nieba, również bierze udział w tym przedstawieniu, opowiadając, że „mama ją za to zabije”.

Czytaj też: Gąsiewska wygina się w skąpym bikini. Faceci oszaleli

Kolejnym tematem związanym z ujawnioną rodzinną tajemnicą są spekulacje, jakoby narodziny braciszka mogły zaważyć na dalszych losach muzycznej kariery nastolatki, gdyż podobno to właśnie mama gwiazdy sprawuje pieczę nad jej rozwojem. Media pytają, czy nowo narodzony syn nie zaabsorbuje jej na tyle, że zaniedba opiekę nad karierą córki?

Czy Roksana Węgiel dostanie karę?

Roksana "Roxie" Węgiel ujawniła sekret jakim jest ciąża mamy. "Czy zwyciężczyni The Voice Kids i Eurowizja Junior 2018 zrobiła to celowo?" pyta Instagram.
Roksana “Roxie” Węgiel ujawniła sekret jakim jest ciąża mamy. “Czy zwyciężczyni The Voice Kids i Eurowizja Junior 2018 zrobiła to celowo?” pyta Instagram.

Moja mama mnie zabije, ale tak, będę miała braciszka! Bardzo się cieszę i nie mogę się doczekać- przyznała młoda gwiazda w jednym z wywiadów.

Jednak bardziej prawdopodobne wydaje się to, że cała ta historia rodzinna zwyciężczyni „The Voice Kids” i konkursu „Eurowizja Junior 2018” to po prostu kontrolowany przeciek do mediów, mający na celu podkręcenie zainteresowania przed rozpoczynającą się właśnie trasą koncertową Roxie. Ciąża mamy, jak najbardziej realna, oraz jej rzekome samowolne ujawnienie przez córkę, to po prostu świetny pretekst do podgrzania temperatury medialnej wokół gwiazdy.

Czytaj też: Wojewódzki i Gessler razem! Internauci w ciężkim szoku

Z pewnością niebawem znów usłyszymy coś na ten temat. Być może tym razem Roksana Węgiel skorzysta z portalu Instagram, by poinformować fanów o tym, jak przebiega ciąża jej mamy?

źródło: Fakt

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Magda Gessler przeszła metamorfozę. Ciężko ją poznać
Masakra! Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Będzie tego żałować
Michał Szpak przerwał milczenie! Powiedział całą prawdę o swojej matce
Obrzydliwa wpadka podczas kampanii znanej firmy! Wieniawa wrzuciła obleśne zdjęcie
Wiśniewski i była żona znowu razem?! Paulina poszła w odstawkę?
Edyta Herbuś pokazała się zupełnie nago! Piękne zdjęcia zrobiły furorę w sieci

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *