Wiśniewski stracił rozum! Szokująca decyzja lidera „Ich Troje”

Udostępnij:

Michał Wiśniewski to znowu bankrut? Według informacji mediów lider zespołu „Ich Troje” wciąż się wzmaga z poważnymi problemami finansowymi. Piosenkarz jest na tyle zdesperowany, że niedawno podjął dodatkową decyzję o samodzielnym koncertowaniu, a nawet darowaniu sobie kilku koncertów z zespołem ich troje i nową wokalistką zespołu, którą jest Agata Buczkowska. Aktualny ruch wokalisty zaskoczył chyba każdego jego fana. Ta decyzja raczej nie wpłynie pozytywnie na wizerunek muzyka. Na dodatek Dominika Tajner żąda od wokalisty alimentów?

CZYTAJ TEŻ: Roksana Węgiel zmieszana z błotem! Wszystko przez jeden szczegół

Michał Wiśniewski po rozwodzie z Tajner to bankrut? Lider ich troje znowu ma problemy!

Michał Wiśniewski niedawno ogłosił upadłość finansową. Muzyk i lider zespołu „Ich Troje” był po prostu niewypłacalny. Na dodatek artysta niedawno rozwiódł się ze swoją żoną — Dominiką Tajner, na której rzecz do spółki z innymi byłymi żonami — będzie musiał płacić wysokie alimenty na dzieci. W takim wypadku gwiazda z początków nowego milenium robi wszystko, aby jakoś wrócić, choć w części do starego Status Quo. W tym celu muzyk rezygnuje coraz częściej ze wspólnego koncertowania z nową wokalistką zespołu, którą jest Agata Buczkowska. Powód tej decyzji jest bardzo prosty. Im Wiśniewski zagra więcej koncertów solowych, tym lepiej dla jego kieszeni. Warto dodać, że na tym nie kończą się finansowe plany muzyka.

Rozwód: Michał Wiśniewski to bankrut, Lider „Ich Troje” nie chcę grać z wokalistką zespołu którą jest Agata Buczkowska, a Dominika Tajner chce pieniądze?
Rozwód: Michał Wiśniewski to bankrut, Lider „Ich Troje” nie chcę grać z wokalistką zespołu którą jest Agata Buczkowska, a Dominika Tajner chce pieniądze?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan ostro przegięła! Widzowie programu „Taniec z Gwiazdami” mają jej dość

Wiśniewski to bankrut?! Michał rezygnuje z grania razem z wokalistką, „Ich Troje” (Agata Buczkowska). Woli zarabiać sam. Dominika Tajner żąda pieniędzy?

Niegdyś Michał Wiśniewski bardzo ostrożnie podchodził do kwestii reklamowych konkretnych marek produktów. Dziś wydaje się, że całkowicie na to nie zwraca uwagi. Okazuje się bowiem, że lider zespołu zaczął reklamować lokalnego przewoźnika autobusowego. Fani są w głębokim szoku, lecz co w tym dziwnego sporo Wiśniewski nie ma wybory i musi chwytać się praktycznie każdej propozycji pracy. Na dodatek piosenkarz nie ma zamiaru grać zbyt często razem z Ich Troje ze względu na za niskie honorarium.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Magda Gessler przeszła metamorfozę. Ciężko ją poznać
Masakra! Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Będzie tego żałować
Michał Szpak przerwał milczenie! Powiedział całą prawdę o swojej matce
Obrzydliwa wpadka podczas kampanii znanej firmy! Wieniawa wrzuciła obleśne zdjęcie
Wiśniewski i była żona znowu razem?! Paulina poszła w odstawkę?
Edyta Herbuś pokazała się zupełnie nago! Piękne zdjęcia zrobiły furorę w sieci

Rozwód: Michał Wiśniewski to bankrut, Lider „Ich Troje” nie chcę grać z wokalistką zespołu którą jest Agata Buczkowska, a Dominika Tajner chce pieniądze?

, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *