Szokujące wyznanie aktora z “Na dobre i na złe”! Zdradził swoje uzależnienie

Udostępnij:

Grzegorz Daukszewicz jest szerszej publiczność znany z przede wszystkim gry w serialu „Na dobre i na złe” (TVP). Aktor nie dawno postanowił się publicznie przyznać do swojego największego problemu, którym okazał się alkoholizm

Daukszewicz długo walczył ze swoim nałogiem alkoholowym. Siłę w wyjściu z niego znalazł w koledze po fachu, który po długim okresie zniewolenia alkoholem, zdołał wyjść na prostą.

– Już 9 miesięcy nie piję i z każdym dniem odżywam – chwali się Daukszewicz.

– Decyzja, żeby odstawić alkohol, dojrzewała we mnie przez kilka ostatnich lat, kiedy zauważyłem, że zaczynam go nadużywać i że odbiera mi on zdrowie oraz radość życia – dodaje gwiazdor.

Grzegorz Daukszewicz z “Na dobre i na złe” i jego alkoholizm

Grzegorz Daukszewicz, „Na dobre i na złe" (TVP) Publicznie przyznał się do swojego największego problemu, którym okazał się alkoholizm
Grzegorz Daukszewicz, „Na dobre i na złe” (TVP) Publicznie przyznał się do swojego największego problemu, którym okazał się alkoholizm

Artysta podkreślił, że autorytetem w rzuceniu alkoholu był dla niego Borys Szyc, który nie piję już od 4 lat.

– Zdecydowałem się na takie wyznanie, ponieważ łączę się z Borysem, moim kolegą z teatru, który w sposób niezwykle odważny pokonał bardzo trudną drogę. Wiem też, że jest nas wielu, wiele więcej (nie tylko artystów), którzy codziennie zmagają się z problemem uzależnienia – wyznaje Daukszewicz.

Niestety alkoholizm to jedna z plag dzisiejszych czasów. Często sięgamy po wysokoprocentowe trunki, aby przy ich pomocy zapomnieć o otaczających nas problemach. Niestety tak to w rzeczywistości nie działa. Alkohol niesie za sobą kolejną falę problemów. Jest on w tym przypadku jak przysłowiowa studnia bez dna.

Alkohol zniszczył życie i karierę wielu polskim aktorom. Do dziś wielu z nas może mieć w pamięci Agnieszkę Kotulankę, którą choroba alkoholowa pozbawiła kontynuacji kariery aktorskiej, a przede wszystkim życia.

POLECAMY:

Kurdej Szatan puściły nerwy! Widzowie TzG są na nią wściekli
Wiśniewski stracił rozum! Szokująca decyzja lidera „Ich Troje”
Justyna Żyła zupełnie nago! Na coś takiego nie pozwolił sobie jeszcze nikt
Paździoch znika z serialu “Świat według Kiepskich”? To oznacza jedno
Mucha i Wojewódzki mają romans? Prawda wyciekła w sieci
Ludzie wściekli! Za to co zrobiła Gąsiewska usłyszała ostre słowa

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *