Manowska publicznie z nagimi piersiami! Takiej jej jeszcze nie widzieliście

Udostępnij:

Marta Manowska niemal nago? Prowadząca programu Rolnik szuka Żony, Sanatorium Miłości oraz już wkrótce The Voice Senior zdecydowała się na bardzo odważną sesję zdjęciową, a jej efektami postanowiła pochwalić się z fanami na portalu Instagram. Fani zwrócili jednak uwagę na pewien jeden szczegół, który w szczególny sposób zwrócił uwagę męskiej części widzów. Okazuje się bowiem, że znana prowadząca nie założyła biustonosza! Waszym zdaniem sesja przyniosła zamierzony rozgłos? Czy może jest to delikatna przesada?

CZYTAJ TEŻ: Emocjonalny wpis Woźniak Starak. Łzy same cisną się do oczu

Marta Manowska to prowadząca Rolnik szuka Żony. Mieszkała w Katowicach gdzie studiowała dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim. Studiowała też historię sztuki na Universidad de Valladolid w Hiszpanii. Była dziennikarką Programu III Polskiego Radia oraz redaktorką „Dziennika Zachodniego”. Wystąpiła w reklamie promującej województwo lubelskie w 2016 roku. Ma również epizod pracy w teatrze oraz rolę epizodyczne w serialach Hotel 52.

Manowska niemal nago na Insta! Zdjęcia robią piorunujące wrażenie

Marta Manowska nago? Prowadząca programu Rolnik szuka Żony, Sanatorium Miłości oraz The Voice Senior zdecydowała się na sesję na portalu Instagram.
Marta Manowska nago? Prowadząca programu Rolnik szuka Żony, Sanatorium Miłości oraz The Voice Senior zdecydowała się na sesję na portalu Instagram.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Panowie lepiej usiądźcie! Julia Wieniawa rozkłada nogi!

Marta Manowska niemal nago? Prowadząca programu Rolnik szuka Żony, Sanatorium Miłości oraz już wkrótce The Voice Senior zdecydowała się na bardzo odważną sesję zdjęciową, a jej efektami postanowiła pochwalić się z fanami na portalu Instagram. Bez wątpienia zdjęcia opublikowane przez dziennikarkę należą do najbardziej śmiałych publikowanych do dziś. Sesja odbyła się za sprawą kampanii reklamowej jednej z firm produkujących biżuterię.

Marta Manowska i Rolnik szuka Żony

Marta Manowska od 2014 roku jest prowadzącą programu Rolnik szuka Żony. Bez wątpienia na brak propozycji pracy gwiazda TVP nie może narzekać. Dziennikarka dodatkowo prowadzi takie programy rozrywkowe jak Sanatorium Miłości oraz już niedługo również The Voice Senior. Na dodatek Manowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie jej publikacje bacznie obserwuje ponad sto tysięcy internautów. Bez wątpienia celebrytka przeżywa szczyty swojej popularności.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Roksana Węgiel przesadziła! Jej wygląd przeraża (foto)
Cichopek wygryzła Kurdej Szatan. Poprowadzi hit TVP
Wojewódzki się wścieknie! Mucha zdradziła jaki był z nim seks 
Hołownia ujawnił kim jest jego żona! Będziecie w szoku
Kurdej Szatan puściły nerwy! Widzowie TzG są na nią wściekli
Mucha i Wojewódzki mają romans? Prawda wyciekła w sieci
Ludzie wściekli! Za to co zrobiła Gąsiewska usłyszała ostre słowa
Prawda ujrzała światło dzienne! Wiśniewski ma gigantyczne długi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagi: Marta Manowska nago, Rolnik Szuka Żony, TVP

loading...
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *