Joanna Krupa przeszła przez piekło! Zdecydowała przerwać milczenie

Udostępnij:

Joanna Krupa – juror programu TVN Top Model wyznała prawdę w rozmowie z naczelnym pisma “Plejada”. Była gościem programu “Gwiazdy Cejrowskiego”. Wywiad jest wstrząsający. Biorąc pod uwagę, że teraz Joanna Krupa po okresie jakim byłą ciąża w końcu urodziła dziecko (zdjęcia na jej profilu na Instagram), wcześniej odniosła ogromny sukces wypuszczając np swoje perfumy – teraz mówi o tym jak była prześladowana i przez jaki koszmar musiała przejść

Światowej sławy modelka i jurorka programu „Top Model” postanowiła opowiedzieć o traumie jaką przeżyła. Przede wszystkim opowiedziała o swoim niełatwym dzieciństwie… ale nie tylko.

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska i Zdrójkowski biorą ślub? Fani wstrzymali oddech

Joanna Krupa powiada o tym jak była prześladowana i o tym czym dla niej wtedy był rasizm. Doświadczyła go na własnej skórze tylko dlatego, że była Polką. Wywiad, którego udzieliła już jakiś czas widnieje w sieci, jednak przypominamy te słowa aby coś podkreślić.

Joanna Krupa teraz urodziła dziecko, wypuściła swoje perfumy i mimo tego, że była prześladowana nie poddała się i osiągnęła sukces. Na jej profilu na portalu Instagram widzimy zdjęcia przepełnione szczęściem i miłością.

Nie zawsze jednak tak było

W szkole przeżywała koszmar. Musiała radzić sobie z rasistowskimi atakami kolegów ze szkolnej ławki. Wielokrotnie spotykała się również z przemocą fizyczną.

Joanna Krupa urodziła dziecko. Wyznała okrutny sekret

Joanna Krupa ciąża, juror Top Model TVN, gwiazda Instagram urodziła dziecko. Teraz zdradza straszną tajemnicę którą musiała długo w sobie nosić
Joanna Krupa ciąża, juror Top Model TVN, gwiazda Instagram urodziła dziecko. Teraz zdradza straszną tajemnicę którą musiała długo w sobie nosić

– Dzieci mnie nie lubiły. Ja wtedy byłam troszkę inna niż jestem teraz. Byłam schowana, spokojna, wstydliwa. Nie lubiłam szkoły, bo mi tam często wyrządzano krzywdę. – opowiada ze łzami w oczach Joanna Krupa.

-Były żarty nie tylko dlatego, że jestem blondynką, ale że jestem Polką. Nie raz, kiedy szłam do domu, rzucali we mnie jajkami. To nie było przyjemne. Każdy myśli, że miałam łatwo w życiu, ale był ból. Pamiętam, jak wracałam do domu i jedna z dziewczyn chciała mi wyrwać włosy – wyznała modelka.

Na podstawie tego co wyznała Joanna Krupa można stwierdzić że problem jakim jest rasizm i prześladowania nadal istnieje i istniał, mimo to nie można się poddawać.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Manowska publicznie z nagimi piersiami! Takiej jej jeszcze nie widzieliście
Ostrowska z „Ranczo” przeżyła koszmar. Ujawniła coś przerażającego
Paździoch i Ferdek do zmiany! Problemy w „Świat według Kiepskich”
Gessler cierpi na ciężką chorobę? Prawda wyszła na jaw
Roksana Węgiel przesadziła! Jej wygląd przeraża (foto)
Cichopek wygryzła Kurdej Szatan. Poprowadzi hit TVP

Joanna Krupa ciąża, juror Top Model TVN, gwiazda Instagram urodziła dziecko. Teraz zdradza straszną tajemnicę którą musiała długo w sobie nosić

loading...
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *