Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem

Udostępnij:
Magda Gessler to znana Polska restauratorka, która na antenie stacji TVN prowadzi swój własny program „Kuchenne Rewolucje”. Kulinarne show cieszy się niezwykle olbrzymią popularnością wśród widzów komercyjnej stacji. Dodatkowo Pani Magda jest bardzo aktywna na portalach społecznościowych takich jak między innymi Instagram. To właśnie za sprawą tego portalu gwiazda TVN publikuje najnowsze posty związane z wydarzeniami z jej życia. Jeden z najlepszych wpisów dotyczył jej aktualnego męża — Waldemara Kozerawskiego. Gwiazda nie kryła się we wpisie z okazaniem mężowi.Magda Gessler mąż CZYTAJ TEŻ: Rozenek pokazała biust! Granica została przekroczona Waldemar Kozerawski jest dokładnie trzecim mężem Magdy Gessler. Wcześniej restauratorka zawarła związek małżeński z Volkhartem Müllerem oraz Piotrem Gesslerem. Pierwsze małżeństwo gwiazdy TVN zakończyło się z powodu śmierci Müllera, który zachorował na nowotwór. Drugi związek małżeński z Piotrem Gesslerem zakończył się z zupełnie innych przyczyn. Gwiazda programu „Kuchenne Rewolucje” była wręcz załamana postawą wobec niej męża w najcięższych życiowych chwilach. Magda Gessler dopiero po latach ujawniła co tak naprawdę, było powodem jej rozwodu z restauratorem.

Magda Gessler i jej mężowie. Z kim była związana gwiazda TVN?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: “Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu! Gessler, mając 30 lat, zachorowała na nowotwór. Dla Magdy Gessler to był prawdziwy wyrok. Kobieta była całkowicie rozbita całą sytuacją. Niestety w tych chwilach gwiazda TVN nie mogła liczyć na wsparcie ze strony męża. Gwiazda wspomina, że podczas rozmowy na temat choroby nowotworowej mężczyzna miał całkowicie oddalić się od żony. W najtrudniejszych chwilach Magda Gessler była po prostu sama.

Gwiazda show “Kuchenne Rewolucje” zdradza powody rozstania z mężem

Magda Gessler gwiazda TVN i show "Kuchenne Rewolucje" zdradza swój sekret. Czemu rozpadło się małżeństwo Magdy Gessler? Instagram Magda Gessler mąż
Fot.: Magda Gessler, screen/ Instagram
To właśnie z powodu całkowicie biernej postawy męża restauratorka miała podjąć decyzję o rozwodzie. Po rozstaniu z Piotrem kobieta przeżyła wiele romansów, które często wychodziły na jaw dopiero po wielu latach. Wśród nich był jej związek z Piotrem Adamczykiem — znanym polskim aktorem. Adamczyk związał się z Gessler na stosunkowo krótki czas. Relację miała zakończyć sama Pani Magda, która stwierdziła, że Adamczyk jest zbyt małomiasteczkowy, aby móc się z nią wiązać na dłuższą metę. CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gąsiewska dodała gorące zdjęcie. Pokazała za dużo?

Magda Gessler chwali się chwilami z mężem na portalu Instagram

Po tych relacjach, romansach i związkach w życiu Magdy Gessler przyszła stabilizacja. Gwiazda TVN poznała Waldemara Kozarewskiego, który jest lekarzem z dziedziny medycyny estetycznej. Poza tym wybranek serca restauratorki posiada swoją własną klinikę w Kanadzie. Para mimo przeszkód stara się spędzać ze sobą jak największą ilość wolnego czasu. Te momentu są bardzo często umieszczane przez restauratorkę na portalu Instagram. Jeden z wpisów z fotografią z mężem wzruszył fanów Magdy Gessler. źródło: Instagram POLECAMY RÓWNIEŻ:
Manowska publicznie z nagimi piersiami! Takiej jej jeszcze nie widzieliście
Ostrowska z „Ranczo” przeżyła koszmar. Ujawniła coś przerażającego
Paździoch i Ferdek do zmiany! Problemy w „Świat według Kiepskich”
Gessler cierpi na ciężką chorobę? Prawda wyszła na jaw
Roksana Węgiel przesadziła! Jej wygląd przeraża (foto)
Cichopek wygryzła Kurdej Szatan. Poprowadzi hit TVP

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *