Mucha i Wojewódzki jednak są razem? Wyciekło zdjęcie, które wszystko wyjaśnia

Udostępnij:

Oto kolejna odsłona serialu romantycznego pt. „Czy Anna Mucha i Kuba Wojewódzki są znów razem”? Aktorka najbardziej znana z roli Madzi w kultowym serialu TVP2 „M jak miłość” umieściła na swoim koncie prowadzonym w serwisie Instagram wiele mówiące zdjęcie, bo przedstawiające ją tankującą na stacji benzynowej luksusowy samochód należący do Kuby Wojewódzkiego. Czy Król TVN jest autorem tego zdjęcia?

Trzeba przyznać, że niezależnie od tego, czy są razem, czy nie, Mucha i Wojewódzki do mistrzostwa opanowali sztukę trollowania swoich fanów, bowiem nie ma tygodnia, by któreś z nich nie wrzuciło na Instagram czegoś, co na nowo rozpaliłoby plotki o tym, że słynna para celebrytów znów się spotyka.

Czytaj też: Była żona Wiśniewskiego przerwała milczenie. To co ujawniła jest straszne

W tym tygodniu to Anna Mucha dolała oliwy do ognia, dzieląc się z obserwującymi jej profil na Instagramie ludźmi wieloznaczną fotografią. Przedstawia ono roześmianą aktorkę serialu „M jak miłość” (TVP2) tankującą luksusowy samochód.

Czy to znak, że Mucha i Wojewódzki znowu są razem?

Mucha i Wojewódzki razem? Aktorka "M jak miłość" (TVP2) wrzuciła na Instagram zdjęcie, samochód należy do Kuby Wojewódzkiego (Król TVN) Co to oznacza?
Mucha i Wojewódzki razem? Aktorka “M jak miłość” (TVP2) wrzuciła na Instagram zdjęcie, samochód należy do Kuby Wojewódzkiego (Król TVN) Co to oznacza?

Samochodem tym jest Bentley należący do Kuby Wojewódzkiego. O tym, że jest to pojazd, którym porusza się Król TVN świadczy rejestracja „W3 KUBAW” oraz charakterystyczny kolor. Z całą pewnością jest to ten sam Bentley, którego rok temu kupił Wojewódzki.

Czytaj też: Adamczyk u Kuby. Wszyscy byli w szoku, co wyznał aktor!

Drugą poszlaką jest stacja, na jakiej Mucha tankuje auto. Jest to stacja sieci Circle K, z którą Król TVN podpisał jakiś czas temu kontrakt na reklamę hotdogów. Nie znamy szczegółów kontraktu, ale jest wielce prawdopodobne, że jednym z jego zapisów jest umożliwienie Kubie tankowania za darmo na stacjach koncernu.

Zatem mamy na jednym zdjęciu samochód Kuby i szczęśliwą Muchę. A my mamy mętlik w głowie, bo albo wodzą nas oni mistrzowsko za nos, albo Mucha i Wojewódzki faktycznie są razem!

źródło: Instagram

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Manowska publicznie z nagimi piersiami! Takiej jej jeszcze nie widzieliście
Ostrowska z „Ranczo” przeżyła koszmar. Ujawniła coś przerażającego
Paździoch i Ferdek do zmiany! Problemy w „Świat według Kiepskich”
Gessler cierpi na ciężką chorobę? Prawda wyszła na jaw
Roksana Węgiel przesadziła! Jej wygląd przeraża (foto)
Cichopek wygryzła Kurdej Szatan. Poprowadzi hit TVP
loading...
, , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *