Kurdej Szatan ujawnia swój majątek! Ten gadżet kosztował fortunę!

Udostępnij:
Ile jest wart majątek Barbary Kurdej Szatan? Ostatnio pochwaliła się na portalu Instagram nowym samochodem marki Jaguar. Gwiazda “M jak Miłość”, które emitowane jest na antenie stacji TVP, pozuje w swoim nowym samochodzie. Barbara Kurdej Szatan znana nam dobrze z serialu “M jak Miłość”, który jest emitowany na antenie stacji TVP. Komedii romantycznej “Pech to nie Grzech”, “Voice of Poland” gdzie prowadziła finał, czy serii reklam sieci komórkowej Play, gdzie wciela się w przesympatyczną sprzedawczynię w salonie firmowym. Kurdej Szatan majątek. Ostatnio jest o niej głośno w związku z jej aktywnością w mediach społecznościowych, gdzie nie stroni od wrzucania zdjęć i filmów dla fanów. Jeden z nich wywołał w mediach niemałe poruszenie, ponieważ aktorka postanowiła się z nami podzielić przeżyciami z imprezy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie była kompletnie pijana. CZYTAJ RÓWNIEŻ: Doda pokazała piersi w rocznicę ślubu! Instagram wrze!

Ile zarabia Barbara Kurdej Szatan?

Ile jest wart majątek Kurdej Szatan? Gwiazda M jak Miłość (TVP), pozuje w swoim nowym aucie marki Jaguar na portalu Instagram.
Ile jest wart majątek Kurdej Szatan? Gwiazda M jak Miłość (TVP), pozuje w swoim nowym aucie marki Jaguar na portalu Instagram.
Jakiś czas temu Barbara postanowiła się podzielić z nami na swoim koncie Instagram wesołą nowiną i pochwaliła się nowym samochodem marki Jaguar wartym bagatela 200 tysięcy złotych. Ile jest wart tak naprawdę majątek Kurdej Szatan? Kontrakt z TVP na występy w “M jak Miłość” musi być dosyć lukratywny. ZOBACZ TEŻ: UFO jednak istnieje! Agencja rządowa właśnie ujawniła dowody Trzeba jednak przyznać, że gwiazda prezentuje się w nim świetnie i ewidentnie do twarzy jej z błękitnym Jaguarem w tle. Więcej a Barbarze Kurdej Szatan dowiesz się z innych naszych artykułów, do których przeczytania serdecznie zapraszamy. Kurdej Szatan zobaczyć też można w serialu “M jak Miłość” nadawanym na antenie stacji TVP. POLECAMY RÓWNIEŻ:
Mucha i Wojewódzki jednak są razem? Wyciekło zdjęcie, które wszystko wyjaśnia
Widzowie w szoku! Marlena i Seweryn z “Rolnik szuka żony” mieli tajemnicę! Właśnie wyszła na jaw
Kurdej Szatan usłyszała wyrok na planie – wybiegła z płaczem. To koszmar
Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! Rodzinka.pl
To koniec? Jest coraz gorzej! Ryszard Kotys jest w bardzo ciężkim stanie

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *