Rozenek pokazała biust! Granica została przekroczona

Udostępnij:
Małgorzata Rozenek- Majdan pokazała się toples na basenie, towarzyszył jej mąż Radosław. Wszystkim prowadząca kiedyś na antenie stacji telewizyjnej TVN program “Perfekcyjna pani domu” podzieliła się na swoim koncie na portalu Instagram. Radosław Majdan oraz jego żona Małgorzata Rozenek- Majdan często pokazują się razem publicznie tak na różnych galach i imprezach, jak i w mediach społecznościowych. Nie inaczej było i tym razem. Dlatego własnie para pochwaliła się zdjęciem z wakacji we Francji, na którym oboje pływają w basenie. CZYTAJ TEŻ: “Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu! Małgorzata Rozenek wystąpiła na nim jednak toples, co wzbudziło żywe komentarze na portalu Instagram, gdzie na swoim profilu umieściła fotografię Perfekcyjna pani domu z anten telewizji TVN. Po sukcesach jej programu o utrzymaniu porządku w domu prezenterka kontynuuje karierę w TVN, jest prowadzącą programu “Projekt Lady” oraz w zeszłym roku prowadziła razem z mężem program “Iron majdan”.

Małgorzata Rozenek- Majdan toples na portalu Instagram!

Małgorzata Rozenek- Majdan (Perfekcyjna pani domu, TVN) pokazała się toples na basenie, towarzyszył jej Radosław. Podzieliła się tym na portalu Instagram.
Fot.: Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, screen/ Instagram
Małgorzata Rozenek- Majdan spędza wraz z rodziną wakacje w Provance-Alpes-Cote we Francji i podczas wypoczynku w basenie postanowiła opalać się bez góry od stroju kąpielowego pływając na dmuchanym pegazie. Towarzyszył jej także mąż Radosław Majdan. ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska dodała gorące zdjęcie. Pokazała za dużo? Pod fotografią na Instagramie rozgorzała od razu gorąca dyskusja, część kobiet, które obserwują profil celebrytki była bardzo oburzona. Dlatego twierdzą one, że nie daje dobrego przykładu dla uczestniczek “Projekt Lady” publikując takie zdjęcia w ogólnodostępnych mediach społecznościowych. Inne zwróciły uwagę, ze nie daje dobrego przykładu także swoim dzieciom paradując nago w miejscach gdzie każdy może ją zobaczyć. A wy jak myślicie mają racje? Czy jest to jednak już przesada ze strony fanów? źródło: Instagram POLECAMY RÓWNIEŻ:
Mucha i Wojewódzki jednak są razem? Wyciekło zdjęcie, które wszystko wyjaśnia
Widzowie w szoku! Marlena i Seweryn z “Rolnik szuka żony” mieli tajemnicę! Właśnie wyszła na jaw
Kurdej Szatan usłyszała wyrok na planie – wybiegła z płaczem. To koszmar
Zdrójkowski wrzucił zdjęcie z ukochaną i wywołał burzę. Co on jej robi?! Rodzinka.pl
To koniec? Jest coraz gorzej! Ryszard Kotys jest w bardzo ciężkim stanie

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *