Kożuchowskiej urządzili piekło! W końcu puściły jej nerwy

Udostępnij:

Małgorzata Kożuchowska (ostatnio w Top Model) odtwórczyni głównej roli w serialu emitowanym w TVP „Rodzinka pl” (dawniej „M jak Miłość) zaskarbiła sobie sympatię fanów. Wszystko sposobem w jaki wciela się w Natalię Boską. Popularność aktorki mocno wzrosła odkąd na stałe zagościła w produkcji Telewizji Polskiej. Również w jej mediach społecznościowych, m.in. na portalu Instagram, przybyło wielu obserwujących. Teraz zaskarbiła sobie jeszcze więcej fanów dzięki temu, że Kożuchowska przyznała jak ważna jest w jej życiu wiara.

W związku z rosnącą popularnością, dawniej rola w „M jak Miłość” teraz kolejny serial w TVP, wzrosło zainteresowanie jej osobą, również w mediach społecznościowych, m.in. na portalu Instagram . To z kolei w naturalny sposób zwiększyło też ilość chętnych na przeprowadzenie z nią wywiadu. Właśnie w jednym z nich postanowiła mocno się otworzyć. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że przyniesie jej to tyle problemów.

GORĄCY TEMAT: Czy Gessler ma romans? Prawda wyszła na jaw

Rozmowa z dziennikarzem dotyczyła wiary. Okazało się wówczas, że Małgorzata Kożuchowska jest osobą, dla której wiara jest bardzo ważna. Zdradziła, że regularnie chodzi do kościoła. Była jedną z niewielu polskich aktorek, które tak otwarcie i z taką pasją mówiły o swojej miłości do Boga.

Kożuchowska (Rodzinka pl) stwierdza, mam dość, wiara to moja sprawa!

Kożuchowska wiara, (ostatnio w Top Model) odtwórczyni głównej roli w serialu TVP "Rodzinka.pl" zaskarbiła sobie sympatię fanów, zobacz więcej na Instagram.
Kożuchowska wiara, (ostatnio w Top Model) odtwórczyni głównej roli w serialu TVP “Rodzinka.pl” zaskarbiła sobie sympatię fanów, zobacz więcej na Instagram.

To właśnie wtedy zaczęły się jej problemy. Z jednej strony zaskarbiła sobie jeszcze więcej sympatii ze strony osób podobnie jak ona wierzących i znalazła się nagle na podium tzw. „prawej strony” społeczeństwa, natomiast z drugiej zaczęto jej robić pod górkę.

Małgorzata Kożuchowska skarżyła się, że jest nazywana „katolką” i „sekciarą”. Środowisko aktorskie, które w przeważającej większości ma poglądy lewicowe nie zostawiało na niej suchej nitki, dlatego w końcu nie wytrzymała i powiedziała „dość”.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Andrzej Piaseczny ripostuje lewicę! Powiedział im to wprost!

„Czyli, że co? Wiara w Boga czyni cię sekciarzem? Co to w ogóle oznacza w odniesieniu do aktora?” – mówiła rozgoryczona dla portalu Jastrząb Post.

Zdradziła, że jest traktowana jak trędowata i nie była w stanie pojąć jaki wpływ jej wiara ma na to jakim jest aktorem. Dodała też, że ona sama nigdy nie wpadła by na to, aby wieszać na kimś psy. Tym bardziej z powodu jego wiary, dlatego że to po prostu nieludzkie.

Kończąc wypowiedź, Małgorzata Kożuchowska wyznała, że ma dość pytań o wiarę, dlatego że uważa iż jest to prywatna i bardzo osobista sprawa każdego człowieka. Tym bardziej nie powinna mieć wpływu na „być albo nie być” w przestrzeni publicznej.

A wy? Co sądzicie na ten temat? Małgorzatę Kożuchowską spotkało to właśnie dlatego, że zdecydowała się na takie wyznanie? Więcej z życia byłej gwiazdy „M jak Miłość” (TVP) zobaczysz na jej profilu na portalu Instagram. Udostępniła tam między innymi swoją ostatnią wizytę w programie Top Model

Polecamy:

Manowska przerwała milczenie! Dopadła ją choroba
Szokujące wyznanie aktora z “Na dobre i na złe”! Zdradził swoje uzależnienie
Gwiazda polskiej muzyki umiera w zapomnieniu. Niegdyś znali ją wszyscy
Magda Gessler szokuje! To dlatego rozstała się z mężem
Rozenek pokazała biust! Granica została przekroczona
“Świat według Kiepskich” miał zniknąć! Choroba dopadła nie tylko Kotysa. To najważniejsza osoba w serialu!

loading...
, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *