Mucha i Wojewódzki mają romans? Prawda wyciekła w sieci

Udostępnij:

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mają romans? Czy Wojewódzki (TVN) i Mucha (M jak miłość) są razem? Takie pytania często zadają na portalach społecznościowych fani znanej aktorki oraz dziennikarza muzycznego. Wielkie zamieszanie wokół całej sytuacji trwa już drugi tydzień. A pytania na ten temat rozdmuchało wspólne zdjęcie byłej pary zakochanych, którzy spotkali się razem w restauracji Kuby Wojewódzkiego „Niewinni Czarodzieje 2.0”. Dziś do całej sprawy postanowił się odnieść Kuba Wojewódzki na portalu Instagram.

Czytaj też: Doda zdradza tajemnice swojej diety. Efekt robi wrażenie

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli parą przez ponad cztery lata. Ich związek zakończył się oficjalnie w 2007 roku. Po wszystkim Anna Mucha wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie postanowiła skoczyć studia, a Kuba w tym czasie skupił się jeszcze bardziej na rozwijaniu swojej własnej marki medialnej. W 2008 roku aktorka poznała Marcela Sore, z którym ma dwójkę dzieci. Z kolei Kuba przez ten czas był w związku z wieloma kobietami, lecz ostatecznie ze żadną z nich nie zdecydował się ustatkować.

Czytaj też: Anna Mucha pokazała stanowczo za dużo! Piersi w pełnej okazałości

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mają romans? Czy Wojewódzki i Mucha są razem?

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mają romans? Czy Wojewódzki (TVN) i Mucha (M jak miłość) są razem? Takie pytania zadają na portalach społecznościowych
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki mają romans? Czy Wojewódzki (TVN) i Mucha (M jak miłość) są razem? Takie pytania zadają na portalach społecznościowych

Dziś w mediach plotkarskich bardzo szeroko omawiamy jest temat powrotu do siebie byłych zakochanych. Do sprawy niedawno odniosła się Anna Mucha w następujący sposób: – Jestem szczęśliwa, akceptuje siebie taką, jaką jestem. W końcu nie mogę zawieść mojego syna. Muszę być mięciutka (anegdota o tym, jak syn uderzył o biodro aktorki i zdziwił się, że nie jest miękka – przyp. red.). Poza tym słyszałam, że starsi faceci też lubią mięciutkie kobiety, ale… kto by się tam zadawał ze starszymi – skomentowała również tajemniczo Anna Mucha.

Dziś do plotek odniósł się Kuba Wojewódzki, który na portalu Instagram zamieścił screen ankiety z jednego z portali plotkarskich na temat jego relacji z Anną Muchą. Pytanie dotyczyło tego, czy Anna Mucha powinna wrócić do Kuby Wojewódzkiego. 59% osób biorących udział w ankiecie stwierdziło, że tak, natomiast 41 zaznaczyło odpowiedź „nie”. Jeden z internautów pod wpisem napisał:„Nie można wejść dwa razy do tej samej rzeki…”. „Ale wykąpać się można” – stwierdził W odpowiedzi Kuba Wojewódzki.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Magda Gessler przeszła metamorfozę. Ciężko ją poznać
Masakra! Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Będzie tego żałować
Michał Szpak przerwał milczenie! Powiedział całą prawdę o swojej matce
Obrzydliwa wpadka podczas kampanii znanej firmy! Wieniawa wrzuciła obleśne zdjęcie
Wiśniewski i była żona znowu razem?! Paulina poszła w odstawkę?
Edyta Herbuś pokazała się zupełnie nago! Piękne zdjęcia zrobiły furorę w sieci

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *