Ludzie wściekli! Za to co zrobiła Gąsiewska usłyszała ostre słowa

Udostępnij:

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najgorętszych polskich gwiazd, bo jej Instagram to kopalnia fotografii oddających hołd jej urodzie. Ale nawet tak uwielbiana przez fanów gwiazda naraża się czasem na krytykę, bowiem wszystko co robi poddawane jest analizie. Czym naraziła się Wiktoria Gąsiewska znana między innymi z seriali „Rodzina zastępcza” i „Rodzinka pl”? Poszło o sesję na ściance podczas premiery filmu „Proceder”. To film o życiu kontrowersyjnego rapera, jakim był Tomasz Chada.

Czytaj też: Mucha zdradziła jaki był z nim seks! Wojewódzki się wścieknie

Niewiele jest w Polsce gwiazd, które tok dobrze wykorzystują Instagram, jak Wiktoria Gąsiewska. Każdy jej post spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem fanów, bowiem łakną oni wszelkich informacji o swojej idolce. Jednak nie wszyscy łykają treści wrzucane im przez gwiazdę serialu „Rodzinka pl” i „Rodzina zastępcza” bezrefleksyjnie.

Wiktoria Gąsiewska (Rodzinka pl) spotyka się z krytyką

Wiktoria Gąsiewska dała na Insta fotę z premiery filmu "Proceder" (Tomasz Chada) Gwiazda seriali "Rodzinka pl" i "Rodzina zastępcza" podpadła tym fanom.
Wiktoria Gąsiewska dała na Insta fotę z premiery filmu “Proceder” (Tomasz Chada) Gwiazda seriali “Rodzinka pl” i “Rodzina zastępcza” podpadła tym fanom.

Tak było przy okazji postu, jaki Wiktoria Gąsiewska opublikowała na Insta, dotyczącego premiery filmu „Proceder” opisującego życie i twórczość rapera, jakim był Tomasz Chada. To tragiczna postać, której życie – i śmierć – to gotowy materiał na film, bowiem aż roi się w nim od dramatycznych zwrotów akcji. O tym, jak ważna to postać dla niektórych świadczy fakt nieprzychylnego przyjęcia, z jakim spotkały się zdjęcia z premiery, jakimi podzieliła się Gąsiewska.

Czytaj też: Gwiazdor Hollywood zawstydził Rosati! Nie wiedziała, co zrobić

Aktorka spotkała się z zarzutem, że lansuje się na tragedii Chady, i że jest jedynie pseudo-artystką. Faktycznie, zdjęcie jakie wrzuciła Wiktoria Gąsiewska na Instagram niezbyt pasuje do tragicznej historii Chady, bo gwiazda pozuje z kieliszkiem wina jakby była na bankiecie z okazji premiery nowego modelu samochodu, a nie na premierze filmu o tragicznej śmierci hiphopowca.

źródło: Instagram

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Magda Gessler przeszła metamorfozę. Ciężko ją poznać
Masakra! Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Będzie tego żałować
Michał Szpak przerwał milczenie! Powiedział całą prawdę o swojej matce
Obrzydliwa wpadka podczas kampanii znanej firmy! Wieniawa wrzuciła obleśne zdjęcie
Wiśniewski i była żona znowu razem?! Paulina poszła w odstawkę?
Edyta Herbuś pokazała się zupełnie nago! Piękne zdjęcia zrobiły furorę w sieci

Wiktoria Gąsiewska dała na Instagram fotę z premiery filmu “Proceder” (Tomasz Chada) Gwiazda seriali “Rodzinka pl” i “Rodzina zastępcza” podpadła tym fanom.

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *