Justyna Żyła zupełnie nago! Na coś takiego nie pozwolił sobie jeszcze nikt

Udostępnij:

Media huczą, bowiem ogłoszono, że kultowy magazyn Playboy nie będzie już wydawany. Dla części osób jest to czas pożegnań. Jedną z takich osób jest Justyna Żyła, dla której sesja nago, o jaką poprosili ją wydawcy była momentem przełomowym, bo oznaczał, że ona i Piotr Żyła ostatecznie poszli różnymi drogami. Początkująca celebrytka i gwiazda show „Taniec z gwiazdami”, która próbowała już różnych sposobów, by zaistnieć, wspomina na portalu Instagram, że dzięki tej sesji poczuła się znów jak atrakcyjna kobieta. Niestety, nie wszyscy fani podzielają jej entuzjazm.

Czytaj też: Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra

Gdy Piotr Żyła rozchodził się z żoną, żyła tym faktem cała Polska, bowiem para zdecydowała się prać swoje brudy publicznie. Celowała w tym szczególnie Justyna, która postanowiła wykorzystać rozwód do wylansowania siebie. Niestety dla niej, przysporzyło jej to wielu wrogów, bo Polacy generalnie nie lubią obnoszenia się z prywatnymi problemami.

Justyna Żyła wygląda nago naprawdę dobrze

Justyna Żyła pokazuje się nago na portalu Instagram. Gwiazda show "Taniec z gwiazdami" przypomniała swą sesję dla gazety Playboy. Piotr Żyła niech żałuje!
Justyna Żyła pokazuje się nago na portalu Instagram. Gwiazda show “Taniec z gwiazdami” przypomniała swą sesję dla gazety Playboy. Piotr Żyła niech żałuje!

Mimo tego, kobiecie udało się przebić do mediów głównego nurtu. Wystartowała między innymi w programie „Taniec z gwiazdami”, ale nie odniosła tam sukcesu. Justyna Żyła zdecydowała się również pokazać światu, jak wygląda nago. Sesja dla magazynu Playboy miała być dla niej katapultą do sławy, ale tak się jednak nie stało. Kobieta nadal pozostaje na marginesie głównego celebryckiego nurtu, choć za sprawą portalu Instagram regularnie przypomina swoim fanom i antyfanom o swoim istnieniu.

Czytaj też: Kuba Wojewódzki przeżywa ciężkie chwile? Ostra odpowiedź Króla TVN!

Korzystając z okazji zamknięcia magazynu Playboy, Justyna Żyła przypomniała fanom sesję nago. Niestety, wielu komentujących postanowiło po raz kolejny wyrazić swoją dezaprobatę dla postawy celebrytki i skrytykować jej decyzję o sesji. Niesłusznie, bo zdjęcia wyraźnie pokazują, że Justyna Żyła nie musi wstydzić się swojego ciała i wygląda nago po prostu świetnie!

źródło: Instagram

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Magda Gessler przeszła metamorfozę. Ciężko ją poznać
Masakra! Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Będzie tego żałować
Michał Szpak przerwał milczenie! Powiedział całą prawdę o swojej matce
Obrzydliwa wpadka podczas kampanii znanej firmy! Wieniawa wrzuciła obleśne zdjęcie
Wiśniewski i była żona znowu razem?! Paulina poszła w odstawkę?
Edyta Herbuś pokazała się zupełnie nago! Piękne zdjęcia zrobiły furorę w sieci

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *