Michał Szpak dodał zdjęcie nago na Instagramie! Ludzie w cięzkim szoku

Udostępnij:

O ile większość gwiazd wykorzystuje Instagram do publikowania sweet-foci lub wystudiowanych sesji zdjęciowych, o tyle podejście Michała Szpaka, który do sławy doszedł zajmując 2 miejsce w show „X-factor”, jest w porównaniu z tym zupełnie awangardowe. Nie znajdziemy tutaj bowiem zdjęć dokumentujących życie rodzinne trenera „The Voice of Poland” (TVP2), nie ma tu fotografii jego domu, samochodu czy psa. Wykorzystuje on Instagram tylko do promowania swojej muzyki i koncertów, a fotografie, które na nim umieszcza tworzą rodzaj przemyślanego kolażu, który stanowi sztukę sam w sobie. Jednak część fanów nie we wszystkich jego zdjęciach doszukuje się wartości artystycznych. Na jednej z ostatnich fotografii Michał Szpak jest nago, a dla części fanów to już zbyt wiele.

Czytaj też: Skandal u Wojewódzkiego. Gość chciał wyjść ze studia

„Rolą artysty jest bycie niezrozumianym” mógłby powiedzieć Michał Szpak, którego cały wizerunek opiera się na byciu innym niż reszta. To podejście przekłada się nie tylko na to, jak wygląda lub zachowuje się trener „The Voice of Poland” (TVP2), ale także na inne pola jego działalności.

Michał Szpak nago to dla niektórych zbyt wiele

Michał Szpak ("The Voice of Poland", TVP) wrzucił na Instagram zdjęcie nago. Część fanów muzyka, który zajął 2 miejsce w X-factor jest oburzona.
Michał Szpak (“The Voice of Poland”, TVP) wrzucił na Instagram zdjęcie nago. Część fanów muzyka, który zajął 2 miejsce w X-factor jest oburzona.

Dobrym przykładem jest Instagram wokalisty, który zdobył 2 miejsce w programie „X-factor”. Obrazy, które tam zamieszcza tworzą z reguły wspólną całość i w pojedynkę nie mają zbyt wiele sensu. Od tej zasady Michał Szpak odszedł jednak w przypadku ostatniego zdjęcia, na którym widać go nago. I to zdjęcie wywołało burzę, bowiem gdyby widać było na nim całe nagie ciało muzyka, to pewnie przeszłoby bez większego echa. Jednak fotografia, o której mowa to w zasadzie zbliżenie na… sutek Szpaka, a część fanów widać nie chce poznawać anatomii muzyka aż tak blisko.

Czytaj też: Magda Gessler już tak nie wygląda! Co się z nią dzieje?

Posypały się komentarze, że zdjęcie jest ohydne. Jak można się spodziewać, to rozpętało bitwę w komentarzach, bowiem każda gwiazda ma fanów, którzy będą do upadłego bronić swego idola. Tak czy inaczej, Michał Szpak znów potwierdził swoją inność, a jego Instagram wzbogacił się o kolejne artystyczne zdjęcie.

źródło: Instagram

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Magda Gessler przeszła metamorfozę. Ciężko ją poznać
Masakra! Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Będzie tego żałować
Michał Szpak przerwał milczenie! Powiedział całą prawdę o swojej matce
Obrzydliwa wpadka podczas kampanii znanej firmy! Wieniawa wrzuciła obleśne zdjęcie
Wiśniewski i była żona znowu razem?! Paulina poszła w odstawkę?
Edyta Herbuś pokazała się zupełnie nago! Piękne zdjęcia zrobiły furorę w sieci

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *