Doda szokuje – pokazała się prawie nago! Tak ostro jeszcze nie było (Zdjęcie)

Udostępnij:

Od czasu, gdy Dorota Rabczewska wyszła za mąż za Emila Stępnia, ustatkowała się, ale przecież wszyscy pamiętamy okres, gdy Doda nie wstydziła się pokazywać nago, była wulgarna i wyzywająca. Ten okres już jednak jest chyba za nią, bowiem wokalistka Virgin i jedyna pamiętana do tej pory uczestniczka programu „Bar” skupia się ostatnio bardziej na koncertowaniu i życiu prywatnym, niż na skandalach. Ale to nie oznacza, że Doda stała się zupełnie grzeczna, bo raz na jakiś czas wrzuca na Instagram coś, co podnosi temperaturę jej wiernym fanom.

Czytaj też: Kurski w szoku! Gwiazda TVP otwarcie popiera LGBT

Tak stało się ostatnio, gdy Doda wrzuciła na platformę fotografię, na której jest prawie nago. Fani przyjęli to entuzjastycznie, bowiem Dorota Rabczewska to piękna kobieta, a tego nigdy za wiele. Na fotografii widzimy wokalistkę zespołu Virgin, nagą od pasa w górę, leżącą na łóżku w prowokacyjnej pozie.

Doda nago rozgrzewa Instagram

Doda nago na Instagram Dorota Rabczewska (Virgin, "Bar") pokazała fanom zdjęcie, na widok którego krew w nich zawrzała i podniosło się ciśnienie.
Doda nago na Instagram Dorota Rabczewska (Virgin, “Bar”) pokazała fanom zdjęcie, na widok którego krew w nich zawrzała i podniosło się ciśnienie.

W zasadzie jest tu wszystko, czego można sobie życzyć – Doda jest nago, ale bez bezpośredniej nagości, wyzywająca poza, ale bez wulgarności. Trzeba przyznać, że była uczestniczka programu „Bar” umie kusić i robi to wyśmienicie.

Czytaj też: Zenek Martyniuk odpowiada na hejt po sylwestrze z TVP!

Od razu podniosły się głosy fanów, którzy stęsknieni byli za starą Dodą, taką która epatowała seksem i prowokowała. Widać, że i Dorota Rabczewska czerpie przyjemność z atencji, jaką obdarzają ją osoby obserwujące jej Instagram, bowiem choć się ustatkowała, to przecież krew w niej płynie gorąca. Doda nie przepuści okazji, by pokazać się fanom prawie nago, pobudzić ich wyobraźnię i podnieść ciśnienie.

źródło: Instagram

TO CIĘ RÓWNIEŻ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Masakra! Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Będzie tego żałować
Była Wiśniewskiego nie wytrzymała! Ujawniła straszną rzecz
Michał Szpak dodał zdjęcie nago na Instagramie! Ludzie w cięzkim szoku
Zwariowała? Roxie Węgiel poświęca to dla kariery. Co na to jej rodzice?
Anna Mucha znowu rozpala. Co za widoki! (zdjęcia)

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *