Była Wiśniewskiego nie wytrzymała! Ujawniła straszną rzecz

Udostępnij:

Michał Wiśniewski i Magda Femme przed laty byli małżeństwem i przede wszystkim liderami zespołu Ich Troje. Piosenkarka przed laty była jedną z pierwszych wokalistek legendarnego zespołu oraz pierwszą żona Michała Wiśniewskiego, który przez bardzo długi czas starał się ukrywać prawdę o ich wspólnym ślubie. Aktualnie wokalista jest po czwartym rodowodzie. Jego ostatnia żona, Dominika Tajner postanowiła sprawę zakończyć bardzo szybko i sprawnie. Niestety inaczej sytuacja wyglądała w trakcie pierwszego rozwodu z Magdą Femme.

Czytaj też: Magda Gessler odchodzi? Wyjeżdża za granicę!

Michał Wiśniewski i Magda Femme

Michał Wiśniewski i Magda Femme przed laty byli małżeństwem i liderami zespołu Ich Troje. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wzięli rozwód.
Michał Wiśniewski i Magda Femme przed laty byli małżeństwem i liderami zespołu Ich Troje. Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wzięli rozwód.

Działalność Wiśniewskiego jest przede wszystkim powszechnie komentowana w mediach, między innymi za sprawą skandali obyczajowych i jego kontrowersyjnego wizerunku, a także ujawniania szczegółów życia prywatnego. Miało to miejsce między innymi podczas kręcenia programu telewizyjnego reality show „Jestem jaki jestem”, który był emitowany przez stację TVN w latach 2003–2004. Piosenkarz uchodzi za jednego z najbardziej charakterystycznych polskich celebrytów ostatnich lat. Jego liczne małżeństwa i rozwody do dziś są komentowane przez media.

Czytaj też: Koniec głośnego romansu! Fani w szoku!

Michał Wiśniewski i Magda Femme przed laty byli małżeństwem i również liderami zespołu Ich Troje. Piosenkarka przed laty była jedną z pierwszych wokalistek legendarnego zespołu oraz pierwszą żona Michała Wiśniewskiego, który przez bardzo długi czas starał się ukrywać prawdę o ich wspólnym ślubie. Powodem takiej sytuacji była przede wszystkim obawa o fanki, które według Michała mogłyby przestać przychodzić na koncerty zespołu w sytuacji kiedy Michał miałaby oficjalnie żonę. Tak całą sytuację w jednym z wywiadów wspomina Magda Femme:

Czytaj też: Wojewódzki i Gessler razem! Internauci w ciężkim szoku

– Przede wszystkim kiedy w 1996 roku braliśmy ślub, od razu mi oświadczył: Nie przyznajesz się, że jesteś moją żoną. Bo te wszystkie piszczące fanki na koncertach będą rozczarowane, przestaną się we mnie zakochiwać i będziemy mniej popularni. To byłby błąd marketingowy. Podporządkowałam się temu, bo przecież Michał, tak świetny biznesmen, na pewno ma rację. I nie miałam wtedy świadomości, jakie będą konsekwencje, że nigdy na przykład nie przeżyję z nim romantycznego wieczoru na spacerze, że nie będę mogła wziąć go na ulicy za rękę, pójść do parku, popatrzeć na zachód słońca. Że to wszystko, co mają zwykłe dziewczyny, mnie ominie – mówiła.

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Magda Gessler przeszła metamorfozę. Ciężko ją poznać
Masakra! Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Będzie tego żałować
Michał Szpak przerwał milczenie! Powiedział całą prawdę o swojej matce
Obrzydliwa wpadka podczas kampanii znanej firmy! Wieniawa wrzuciła obleśne zdjęcie
Wiśniewski i była żona znowu razem?! Paulina poszła w odstawkę?
Edyta Herbuś pokazała się zupełnie nago! Piękne zdjęcia zrobiły furorę w sieci

tagi: Dominika Tajner

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *