Rewolucja w prawach jazdy! Teraz wszystko się zmieni

Udostępnij:

Zmiany w prawach jazdy. W tym półroczu wprowadzone zostanie elektroniczne prawo jazdy (e-prawo jazdy) – powiedział w poniedziałek minister cyfryzacji Marek Zagórski. Usprawnienia mają w dalszym ciągu postępować. Minister ogłosił także, że jak do tej pory aż 70 tysięcy urodzeń zostało zgłoszonych przez internet.

– Już dziś moglibyśmy uruchomić prawo jazdy w smartfonie, ale niestety musimy najpierw zmienić ustawę, żeby nie było ryzyka mandatu dla kierowców za brak prawa jazdy w papierze – powiedział minister w PR 24.

Elektroniczne prawo jazdy (e- prawo jazdy) już wkrótce. Minister cyfryzacji potwierdza zmiany w prawach jazdy

Zmiany w prawach jazdy. W tym półroczu wprowadzone zostanie elektroniczne prawo jazdy (e-prawo jazdy) – powiedział minister cyfryzacji Marek Zagórski.
Zmiany w prawach jazdy. W tym półroczu wprowadzone zostanie elektroniczne prawo jazdy (e-prawo jazdy) – powiedział minister cyfryzacji Marek Zagórski.

Według informacji podanych przez ministerstwo – E prawo jazdy ma działać tak samo, jak elektroniczny dowód rejestracyjny. Z tego powodu nie musimy już go wozić ze sobą, bo służby mają dostęp do danych, które są w systemie.

Minister w przypomniał, że mPojazd będzie także informować kierowców o zbliżających się badaniach technicznych auta oraz o kończącej się polisie ubezpieczeniowej.

Źródło: Money.pl

Zobacz również:

Gwiazda „Love Island” ostro przegięła! “Są jakieś granice dobrego smaku”

Polaków zamurowało! Cezary Żak atakuje fanów “Ranczo”

Anna Mucha uwielbia pokazywać się nago! Znowu to zrobiła (Zdjęcia)

Magda Gessler ma dość! Dodała wstrząsający wpis na Insta

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *