Uwaga! Kierowcy masowo tracą prawo jazdy – wszystko z jednego powodu

Udostępnij:

Policja: Grupa SPEED. Kierowcy tracą w zawrotnym tempie prawa jazdy. Powodem takiej sytuacji są działania nowej grupy policyjnej o nazwie SPEED. Już dziś za sprawą jej działania uprawnienia do kierowania utraciło ponad 100 kierowców. To jednak nie koniec.

Według informacji, które przekazał nadkomisarz Marczak – od pierwszego stycznia warszawska policyjna grupa SPEED zatrzymała również ponad 30 dowodów rejestracyjnych.

„Chodziło między innymi o stan techniczny pojazdu” – podał policjant. Dodał, że w tym również, że w tym czasie policjanci z grupy SPEED nałożyli aż 600 mandatów karnych.

Policja informuje: nowa grupa SPEED. Kierowcy tracą prawa jazdy

Kierowcy tracą w zawrotnym tempie prawa jazdy Powodem takiej sytuacji są nowe działania policji powstała nowa grupa o nazwie SPEED.
Kierowcy tracą w zawrotnym tempie prawa jazdy Powodem takiej sytuacji są nowe działania policji powstała nowa grupa o nazwie SPEED.

„Duża aktywność ze strony policjantów grupy SPEED jest już widoczna na początku roku, ale będzie jeszcze większa w momencie, kiedy rozpoczną się ferie zimowe” – zapowiedział nadkomisarz.

„Policjanci ruchu drogowego będą prowadzić działania także na terenie Warszawy, dlatego, że mamy do czynienia z dużą ilością dróg, które prowadzą przez różne części naszego kraju. Mówimy tutaj o województwach atrakcyjnych turystycznie. Stąd m.in. już dużo wcześniej zaangażowanie policjantów w zakresie dbania o bezpieczeństwo w ruchu drogowym” – tłumaczył.

Źródło: Interia

Zobacz również:

Szok! Wiemy ile Julia Wieniawa zarobi w Tańcu z Gwiazdami
Awantura w PE. Beata Szydło wypunktowała Sikorskiego (wideo)
Jakub z “Rolnik Szuka Żony” jest w dramatycznej sytuacji! Dla niego to koniec
Fani w szoku! To już pewne – Michał szpak i znana gwiazda zostaną rodziną!
Widzowie w szoku! Królowa Życia jest w ciąży – wyznała że to nie Jacek jest ojcem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *