Myślała że jest w upragnionej ciąży. Badanie ujawniło straszną prawdę

Udostępnij:

Nie ulega wątpliwości, że każda rodzina marzy o tym, aby dochować się potomstwa. Niestety nie wszystkim się to udaje. Na dodatek bywają również przypadki znane medycynie, które tylko i wyłącznie stwarzają pozory stanu ciążowego. Dziś przytoczymy przykład 26-letniej Szkotki, która myślała, że jest w ciąży. Rzeczywistość była jednak zupełnie inna.

26-letnia Szkotka była święcie przekonana, że wraz z mężem będą się spodziewać dziecka. Kobieta spełniała wszelkie wymogi, aby uważać, że jej przypuszczenia są słuszne. Zmiany upodobań kulinarnych, częste wizyty w toalecie oraz brak okresu – to tylko najważniejsze z cech, które przekonały 26-latke do tego, że jest w ciąży.

Cały sen o dziecku niestety znikł, kiedy to kobieta wraz z mężem udała się do lekarza. Ten po badaniu oznajmił parze, że dziecka nie ma. A wszelkie objawy są spowodowane guzem.

– Byłam z mężem na USG, gdy lekarka odwróciła się do nas od ekranu i powiedziała: Przykro mi, nie ma żadnego dziecka. To był szok. Potem wzięli nas do osobnego pokoju i powiedzieli, że mam zaśniad groniasty. Moja pierwsza myśl brzmiała: Co to do cholery jest? – relacjonuje Szkotka.

Okazało się, że pod sercem 26-latki zamiast pięknego dziecka rósł guz. Kobieta po wszystkim postanowiła podjąć walkę z nowotworem.

Źródło: Lelum

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *