Awantura w “Sanatorium Miłości”. Wiesia nie wytrzymała

Udostępnij:

Wiesia i Stenia to gwiazdy TVP i programu Sanatorium Miłości, którego prowadzącą jest Marta Manowska, między którymi powstał konflikt. Obie Panie bez wątpienia na długo zostaną zapamiętane przez widzów popularnego reality show dla seniorów. Wiesia zasłynęła przede wszystkim za sprawą swojej olbrzymiej otwartości i szczerości. To właśnie za jej pośrednictwem media mogły dowiedzieć się o sytuacjach,  których już obiektywy kamer nie pokazały. Z kolei Stenia zasłynęła przede wszystkim za sprawą romansu z Władysławem. Kobieta bardzo liczyła,  że po zakończeniu programu stworzy z nim szczęśliwy związek.

Stenia i Wiesia z Sanatorium Miłości TVP popadły w konflikt, co na to Marta Manowska?

Pierwsza edycja Sanatorium Miłość odbyła się bez żadnych poważniejszych związków po zakończeniu programu. Powstałe romanse podczas turnusu niestety nie przetrwały próby czasu. Z kolei już w tym roku sytuacja miała się znacząco odmienić. Wielką nadzieję w tej sprawie wykazali Stenia oraz Władysław, którzy od samego początku wpadli sobie wyraźnie w oko. Mimo wszystko sceptyczna względem ich związku była Wiesia,  która z tego powodu pokłociła się w ostatnim odcinku z zakochaną Stenią.

Polecamy również: Tak się bawiła Platforma za publiczne pieniądze! Tyle kasy wyparowało z budżetu

Wiesia i Stenia to gwiazdy TVP i programu Sanatorium Miłości, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Ich konflikt podzieli widzów?
Sanatorium Miłości/ screen YouTube

W ostatnią niedzielę Stenia zakomunikowała Wiesi, że po zakończeniu turnusu uda się do domu wraz z Władysławem. To nie do końca spodobało się kuracujszce,  która zareagowała na wiadomość bardzo sceptycznie.

Jadę do domu z Władkiem – mówiła Stenia do Wiesi w pokoju.

Na te słowa Wiesia zareagowała bardzo sceptycznie. Stanisława nie mogła zrozumieć jej reakcji.

Bo nie wierzę w to, co mówiszwyznała.

Mimo wszystko wybranka Władysława odpowiedziała w bardzo wyważonym tonie.

Masz prawo w to nie wierzyć. Wszystko pokaże czas. Będziecie rozczarowani, bo nam się udazapewniła Kuracjuszka.

Dziś już wiemy z informacji medialnych,  że związek Steni i Władka ostatecznie rozpadł się. Wygląda na to, że Wiesia miała bardzo dobre przeczucie.

Tam, jak taka jedna para się utworzyła, to ja mówiłam, że wy to durnie, bo z tego i tak nic nie będzie. Mówiłam to, bo jestem taka bezpośrednia i nie myliłam się. Miałam rację, zresztą we wszystkim miałam rację, bo jestem dobrym obserwatorempowiedziała o Steni i Władysławie w rozmowie z portalem Plejada.

Źródło: Plotek

POLECAMY TAKŻE:

Tusk pokazał swoją prawdziwą twarz! Oto co mówił Niemcom na Polskę

Znany polityk pogrążył Wałęsę! Ujawnił prawdę o SB

Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie! Komorowski bezczelnie kłamie! (film)

loading...
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *