Królikowski zrezygnował, stan zdrowia jest zbyt poważny

Udostępnij:

Paweł Królikowski i jego choroba oraz również aktualny stan zdrowia to główny temat śledzony przez jego fanów. Paweł Królikowski to przede wszystkim gwiazdor serialu Ranczo TVP oraz programu telewizyjnego – Twoja twarz brzmi znajomo. Niestety okres czasu aktor spędził w szpitalu,  gdzie trafił przed świętami Bożego Narodzenia. Cały czas przebywa na oddziale neurologicznym. Jego stan jest bez wątpienia bardzo poważny. W takiej sytuacji artysta podjął decyzję o rezygnacji z zajmowanej przez siebie funkcji.

Paweł Królikowski i jego aktualny stan zdrowia i choroba

Paweł Królikowski (Ranczo TVP) od 2015 roku wzmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Pięć lat temu artysta wzmagał się z tętniakiem mózgu. Przez długi czas częste bóle głowy były bagatelizowane przez gwiazdora. Dopiero reakcja jego żony skłoniła go do udania się do specjalisty. Lekarze po zdiagnozowaniu problemu natychmiast skierowali go na zabieg usunięcia. Pod koniec zeszłego roku problem niestety ponownie wrócił,  lecz ze zdwojoną siłą.  W takiej sytuacji aktor musiał podjąć bardzo ważną decyzję.

Paweł Królikowski (Ranczo TVP, Twoja twarz brzmi znajomo) i jego choroba oraz również aktualny stan zdrowia to główny temat śledzony przez jego fanów
Królikowski/ screen YouTube

Czytaj też: Koronawirus: Włochy odcinane od świata! Austria podjęła ważną decyzję

Paweł Królikowski od 2018 roku był prezesem Stowarzyszenia Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji. Został wybrany na to stanowisko w trakcie 58. Zwyczajnego Walnego Zjazdu ZASP.

Niestety w wyniku ostatnich problemów ze zdrowiem był po prostu zmuszony  do rezygnacji ze stanowiska. Te doniesienia miał potwierdzić gazecie “Fakt” poprzedni prezes, Olgierd Łukaszewicz.

Królikowskim powodowały względy zdrowotne, bo praca prezesa to robota na pełen etat. A w takiej sytuacji, to najzwyczajniej w świecie niewykonalne – stwierdził.

Na ten moment nie jest to oficjalne stanowisko stowarzyszenia.

Źródło: alaluna.pl

Polecamy też:

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To dlatego Liszowska musiała wziąć rozwód! Sensacyjny powód

Zdrójkowski zalał się łzami na wizji! Szokujący powód

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *