Fani w szoku! Potwierdziła, że ona i Michał Szpak zostaną rodziną

Udostępnij:

Michał Szpak zaskoczył swoich fanów  – juror “The Voice of Poland” ogłosił, że chce stworzyć rodzinę ze znaną celebrytką jaką jest Paulina Biernat – para poznała się 8 lat temu za kulisami produkcji telewizji Polsat “Taniec z Gwiazdami”. Nikt się tego nie spodziewał, a przynajmniej nie od strony osoby innej niż sami zainteresowani.

Michał Szpak i Paulina Biernat są sobie bardzo bliscy od jakiegoś czasu. Tancerka programu “Taniec z Gwiazdami” wyznała, że ona i Michał Szpak chcą stworzyć szczęśliwą rodzinę.

Media w Polsce zajmujące się życiem gwiazd rozpisują się na ten temat. Nikt nie podziewał się, że zwykła znajomość przerodzi się w tak wielką i szczerą przyjaźń. Michał Szpak (The Voice of Poland) orz Paulina Biernat (Taniec z Gwiazdami) szybko znaleźli wspólny język, jednakże nikt nie spodziewał się że ich znajomość przerodzi się w coś takiego jak najszczersza przyjaźń. Zarówno Michał jak i Paulina zgodnie mówią, że dla siebie zrobili by praktycznie wszystko. Są sobie bardzo oddani.

– To jest taka przyjaźń, która się wywiązała 8 lat temu. Jesteśmy dowodem na to, że przyjaźń w show-biznesie trwa i jest możliwa. Nie wygrałam żadnej kuli w Tańcu z Gwiazdami, (…) ale wygrałam coś znacznie ważniejszego. Wygrałam przyjaźń z Michałem Szpakiem. To jest coś naprawdę niebywałego – powiedziała Paulina Biernat w rozmowie z Jastrząb Post.

Michał Szpak i znana celebrytka razem? Paulina wyjaśnia

Michał Szpak zaskoczył  - juror "The Voice of Poland" ogłosił, że chce stworzyć rodzinę celebrytką jaką jest Paulina Biernat (Taniec z Gwiazdami), Instagram
Michał Szpak zaskoczył  – juror “The Voice of Poland” ogłosił, że chce stworzyć rodzinę celebrytką jaką jest Paulina Biernat (Taniec z Gwiazdami), Instagram

Portale plotkarskie w Polsce rozpisują się na ich temat. Michał Szpak juror “The Voice of Poland” i Paulina Biernat z “Taniec z Gwizdami” są naprawdę razem? Powstają liczne spekulacje, że para może być razem. Tym razem na domysłach się nie skończy, bowiem Paulina Biernat wszystko od razu, osobiście wyjaśniła.

Liczne wspólne zdjęcia, miłe podpisy, komentarze – czy naprawdę są razem i czy mają stworzyć rodzinę? W rozmowie z  Jastrząb Post Paulina Biernat ujawniła, że faktycznie za jakiś czas zostaną rodziną. O co chodzi?

– Wiadomo, że jeżeli jesteśmy razem widywani, to będzie się o media obijało. My wiemy, jak jest między nami, nasze rodziny wiedzą, jak jest między nami. Śmiejemy się, że w przyszłości Michał będzie chrzestnym moich dzieci, więc i tak będzie w rodzinie – powiedziała wprost.

POLECAMY

Szok! Dominika Tajner szczerze o swoich problemach rodzinnych
Olbrzymi jęk i obrzydliwe słowa! Olbrychski wprost atakuje PiS
Szok! Wiśniewski ukrywał to przez lata! Przerywa milczenie
Grabowski przerwał milczenie i ujawnił prawdę – wyniszcza go choroba

, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *