Grabowski nie wytrzymał. Miał dość Kiepskich

Udostępnij:

Andrzej Grabowski to gwiazda serialu Świat według Kiepskich, gdzie wciela się w kultową postać, którą jest Ferdynand Kiepski. Dziś się jednak okazuje, że gwiazdor serialu na samym początku był bardzo sceptycznie nastawiony do całego przedsięwzięcia. Powodem była przede wszystkim fabuła serialu, która pod koniec lat 90 mogła bez wątpienia wzbudzać emocje. Warto dodać, że mało było chętnych do podjęcia się gry w serialu. Okazuje się, że Grabowski nie był pierwszym wyborem producentów serialu. To jednak nie wszystko.

Andrzej Grabowski w Świat według Kiepskich

Andrzej Grabowski to gwiazda serialu Świat według Kiepskich,  gdzie wciela się w kultową postać,  którą jest Ferdynand Kiepski.
Grabowski/ screen YouTube

Andrzej Grabowski to bez wątpienia największa gwiazda serialu Świat według Kiepskich, gdzie od ponad dwudziestu lat wciela się w kultową postać, którą jest Ferdynand Kiepski. Mimo wszystko dziś już wiemy, że jego angaż do serialu był spowodowany pewnego rodzaju przymusem życiowym. W chwili otrzymania propozycji gry, Grabowski nie miał zbyt ciekawej sytuacji finansowej. Scenariuszem serialu nie było zachwycony, lecz stwierdził, że mimo wszystko jest on dobrym sposobem na zarobienie pieniędzy.

Kiedy dostałem scenariusz trzech odcinków pilotażowych «Świata według Kiepskich», pomyślałem sobie «co za debilizm», przecież wstyd to grać! Ale że wówczas ciekawszych, dobrze płatnych propozycji nie było, to się zgodziłem. Myślałem, że zarobię parę groszy, bo byłem przekonany, że czegoś takiego nikt nie będzie chciał oglądać… i jakże się pomyliłem. Chwyciło, nakręciliśmy kolejnych dziesięć, potem związałem się umową na pięć, a później zrobiło się z tego 20 lat” – powiedział w rozmowie z Martyną Rokitą z “Super Expressu”.

Okazuje się, że aktor momentami miał już dosyć serialu.

Momentami nie znosiłem tego serialu. Wtórowała mi w tym Krysia Feldman, czyli Babka Kiepska. Dość często protestowaliśmy i nie zgadzaliśmy się na niektóre scenariusze. W 1999 r. mieliśmy zagrać odcinek, w którym Kiepscy jadą na imieniny papieża Jana Pawła II. Polacy by nas za to zjedli, nie mielibyśmy życia. Nie chcieliśmy też kpić z Kościoła i wiary, która jest ważna dla wielu ludzi. Żarty żartami, ale ktoś mógłby się poczuć obrażony”wyjawił.

Polecamy także:

Koronawirus: Włochy odcinane od świata! Austria podjęła ważną decyzję

Jackowski przepowiedział przyszłość PiS-u! Wspomniał o Kaczyńskim

To dlatego Liszowska musiała wziąć rozwód! Sensacyjny powód

Zdrójkowski zalał się łzami na wizji! Szokujący powód

Niesamowite! Zobacz co zrobiła żona Stocha. Skoczka zamurowało

Polacy ją pokochali, a teraz umiera na raka. Tragiczne wieści

loading...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *